Jubileusz XX-lecia Klubu 500-Łódź

27-06-2014

Klub 500-Łódź, jeden z organizatorów Certyfikacji Menedżerów w tym roku obchodzi 20-lecie swojego istnienia. Z tej okazji 26 czerwca w salach Pałacu Poznańskiego przy ulicy Ogrodowej w Łodzi odbył się uroczysty Jubileusz XX-lecia Klubu.

Mury Pałacu Poznańskiego po raz kolejny gościły najznamienitszych przedstawicieli łódzkiego biznesu zrzeszonych w Stowarzyszeniu Klub 500-Łódź. Miejsce Jubileuszu XX-lecia nie było przypadkowe – to właśnie w Pałacu Poznańskiego mieściła się pierwsza siedziba Klubu, która obecnie znajduje się w Pałacu Scheiblerów na Wydziale Organizacji i Zarzadzania Politechniki Łódzkiej.
 
Czwartkową uroczystość swoją obecnością zaszczycili przedstawiciele władz, wśród nich: Wicemarszałek Sejmu Cezary Grabarczyk, Wojewoda Łódzki Jolanta Chełmińska, Marszałek Województwa łódzkiego Witold Stępień, Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska. Licznie przybili obecni oraz byli członkowie Klubu 500-Łódź, jego sympatycy i partnerzy oraz zaproszeni goście. Nie zabrakło także Certyfikowanych Menedżerów Województwa Łódzkiego.

Podczas Jubileuszowej Gali wręczone zostały nagrody dla Klubu oraz jego zasłużonych członków. Specjalną statuetkę z okazji 20-lecia Klubu w podziękowaniu za wytrwałość w propagowaniu idei Klubu 500-Łódź otrzymało 20 osób, w tym aż czterech dotychczasowych członków Kapituły Certyfikacji Menedżerów:

  • Andrzej Moszura,
  • Zbigniew Kausa,
  • Wirginia Gostomczyk-Urbańska,
  • Marek Sekieta.

Statuetkę otrzymała także pani Urszula Gocał – posiadaczka Certyfikatu Menedżera na poziomie strategicznym z nr 1 oraz członkini Kapituły Certyfikacji w V edycji projektu.

Galę uświetnił występ polskiej śpiewaczki operowej świtowej klasy – Anny Cymmerman.

Organizatorzy

klub500 OIZ

Patronat

Politechnika Łódzka Marszałek Województwa Łódzkiego Urząd Miasta Łodzi

Patronat medialny

Dziennik Łódzki TVP Łódź Radio Łódź Life In