VIP Meeting Secret Business Party - Impreza dla kreatywnych Łodzian

19-05-2016

Zapraszamy do udziału w inicjatywie networkingowej Członka Klubu Certyfikowanego Menedżera - Dominika Kowalczyk. W Klubie Abracadabra, Soda oraz w Ogródku przy pl. Komuny Paryskiej 6. odbędzie się pierwsze w Łodzi VIP Meeting Secret Business Party.

Członek Klubu Certyfikowanego Menedżera - Dominik Kowalczyk (CM 2013) wyszedł z inicjatywą zorganizowania nietypowego klubowego spotkania networkingowego: VIP Meeting Secret Business Party - Imprezy dla kreatywnych Łodzian. Jest to wieczorna alternatywa dla tak już popularnych śniadań biznesowych.

Wejście na imprezę jest darmowe i możliwe tylko dla zaproszonych gości posiadających zaproszenie lub wpisanych na listę gości. Wszyscy Certyfikowanie Menedżerowie znajdują się na liście gości. Zaproszenie obowiązuje z osobą towarzyszącą. Jeśli planujecie Państwo zaprosić dodatkowo osoby z branży to również proszę o listę takich osób. 

Poniżej treść zaproszenia:
 
Chciałbym zaprosić Państwa bardzo serdecznie już 25.05 na imprezę dla wszystkich kreatywnych Łodzian. Wielkie spotkanie Przedstawicieli Firm, Biznesmenów, Kół Naukowych, Organizacji Studenckich, Artystów, Kierowników czy Menedżerów nastąpi w Klubie Abracadabra, Soda oraz w Ogródku przy pl. Komuny Paryskiej 6. Początek imprezy o godz 22:00. 
Zachęcam gorąco do przybycia na imprezę, świetnej zabawy i nawiązania licznych oraz ciekawych znajomości :)

Podczas tego wieczoru wiele atrakcji i niespodzianek! 
*Open Bar by Ciroc, Johnnie Walker Black, Captain Morgan w określonych godzinach, food truck zone & special events 
Do północy lampka szampana i specjalny drink dla wszystkich Gości serwowany przez DrinkShow 
 
Więcej informacji na fb:
https://www.facebook.com/events/1101221949929162/

 

Organizatorzy

klub500 OIZ

Patronat

Politechnika Łódzka Marszałek Województwa Łódzkiego Urząd Miasta Łodzi

Patronat medialny

Dziennik Łódzki TVP Łódź Radio Łódź Life In