VI edycja Certyfikacji Menedżerów Województwa Łódzkiego

10-10-2015

W styczniu 2016 roku rozpocznie się nabór zgłoszeń do VI edycji Certyfikacji Menedżerów Województwa Łódzkiego.

Certyfikacja Menedżerów to projekt, który od 2010 roku z sukcesem jest realizowany wspólnie przez Klub 500-Łódź oraz Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej. Certyfikacja ma za zadanie uznawanie i docenianie wiedzy i kompetencji osób kierujących przedsiębiorstwami i organizacjami oraz wskazywanie im możliwej dalszej drogi rozwoju zawodowego, co jest odpowiedzią na wyzwania stawiane przez koncepcję Lifelong Learning (LLL). Podczas wieloetapowego procesu menedżerowie województwa łódzkiego mają okazję spróbować swoich sił i dołączyć do grona Certyfikowanych Menedżerów.

Dotychczasowe edycje rozpoczynały się na przełomie trzeciego i czwartego kwartału roku i kończyły w grudniu tuż przed świętami. Uwzględniając sugestie dotychczasowych uczestników procesu podjęta została decyzja o przeniesieniu terminu wydarzenia na pierwszy kwartał 2016 roku
 
Chęć udziału w VI edycji Certyfikacji Menedżerów Województwa Łódzkiego będzie można zgłaszać do 24 stycznia 2016 roku. Wydarzenie zwieńczone zostanie uroczystą Galą Certyfikacji Menedżerów Województwa Łódzkiego, która odbędzie się w 21 kwietnia 2016 roku w ramach obchodów 25-lecia Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej.
 
Serdecznie zachęcamy do udziału.

Organizatorzy

klub500 OIZ

Patronat

Politechnika Łódzka Marszałek Województwa Łódzkiego Urząd Miasta Łodzi

Patronat medialny

Dziennik Łódzki TVP Łódź Radio Łódź Life In